Filmizlerdim 23 NUMARA TEK PART TÜRKÇE DUBLAJ HD İZLE | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , , » 23 NUMARA TEK PART TÜRKÇE DUBLAJ HD İZLE

23 NUMARA TEK PART TÜRKÇE DUBLAJ HD İZLE


23 Numara
103 Defa izlendi
Film Bilgileri
  • IMDB Puanı:6.2/10
  • Oyuncular:Jim Carrey, Logan Lerman, Rhona Mitra, Lynn Collins, Virginia Madsen, Mark Pellegrino, Danny Huston, Paul Butcher, Patricia Belcher, Michelle Arthur, Shannon Gayle, Ed Lauter, Lesli Margherita, Maile Flanagan, Tom Lenk, Bob Zmuda, Bud Cort, Chris Lajoie, Coier Amerson, Corey Stoll, David Stifel, Donna G. Earley, Eddie Rouse, Helen Jordan, Jennifer Lee Grafton, John Fink, Julie Remala, Ka’ramuu Kush, Kerry Hoyt, Michael Hurley, Rudolph Willrich, Susan Kitchen, Tara Karsian, Troy Kotsur, Walter Soo Hoo
  • Tür:Gerilim, Gizem, Psikolojik
  • Yapım Yılı:2007 ~ ABD
  • Orjinal İsim:The Number 23Joel Schumacher yönetmenliğindeki The Number 23 filmi 2007 yılında gösterime girmişti. IMDB’den 10 üzerinden 6.2 alan film afişinden de anlaşılacağı gibi Psikolojik ve gerilim yaratan türde.. film izle neceği dakikadan itibaren beğenemeyeceğiniz sahneyle karşı karşı kalmayacaksınız. 23 sayısını koyu bir saplantı hâline getiren Walter Sparrow, bir zamanlar ideal olan hayatını gerek kendisinin gerekse sevdiklerinin ölümüne yol açabilecek bir psikolojik işkence cehennemine dönüştürür. Walter bir türlü elinden bırakamadığı 23 Numara adlı gizemli romanın etkisiyle, karısı Agatha ve ergenlik çağındaki oğlu Robin’le geleceğine devam edebilmek için geçmişindeki sırların kapısını açmaya mecbur kalır.
Kitap, Walter’a Agatha tarafından doğumgünü hediyesi olarak verilmiştir ve konu aldığı tüyler ürpertici ve gizemli cinayet, karanlık ve tuhaf biçimde adeta Walter’ın hayatını yansıtırmışçasına anlatılmaktadır. Kitaptaki ana karakter olan dalgın dedektif Fingerling’in hayatı, Walter’ın kendi geçmişini çağrıştıran anlarla doludur. Kitabın dünyası canlanmaya başladıkça, Walter onun en korkunç ve kışkırtıcı bölümünün girdabına kapılmaya başlar: Fingerling’in 23 sayısının gizli gücüne duyduğu saplantısına.
Bu saplantı kitaptan yayılıp, Walter’ı kontrol etmeye başlar. Hayatında her yerde bu sayıyı görmektedir ve Fingerling’le aynı korkunç suçu, yani bir cinayet işlemeye mahkum olduğuna inanmaya başlar. Kabus gibi hayaller Walter’ın aklını esir alır. Bu hayallerde karısı ve aile dostları Isaac French’in başına korkunç şeyler gelmektedir. Bu durumda Walter’ın kitaptaki gizemleri çözmek için umutsuzca çırpınmaktan başka şansı kalmaz.
Eğer 23 sayısının ardındaki gücü çözebilirse, geleceğini de değiştirebilecektir.


Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers