Filmizlerdim yangin var filmi full izle tr | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » yangin var filmi full izle tr

yangin var filmi full izle tr

Yapım : Türkiye. Yapım Yılı : 2011 Türkiye Gösterim Tarihi : 9 Aralık 2011 Yönetmen : Murat Saraçoğlu. Yapımcı : Yol Sinema.
 Filmin Türü : Romantik, Aile ve Komedi türündedir.
 Filmin Dili : Türkçe.
 Filmin Başrol Oyuncuları ve Diğer Oyuncu Kadrosu : Erkan Can, Metin Yıldız, Nesrin Cevadzade, Şerif Sezer, Yavuz Bingöl, Gafur Uzuner, Mirgün Cabas, Osman Sonant, Reha Özcan ve Hakan Karsak oynamışlardır.
2011 yılında gösterime giren Türk yapımlarından birisi olan ve Türk Sineması’nın önemli isimlerinden birisi olan Erkan Can gibi bir ismin başrolünü oynamış olduğu Yangın Var Filmi arşivimizdeki yerini almıştır.
Filmin Konusu : İtfaiye kamyonları bozulan Karadenizli Çayırbağı beldesine Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bir itfaiye aracı hibe eder. Karadenizli Koşman itfaiye arabasını teslim almak için hayatında ilk kez Diyarbakır’a ayak basar. Koşman, Diyarbakır’ın zenginliğini görür, Diyarbakır’a ve yaşayan halkına olan tüm algısı alt üst olur. Dönüş yolculuğu sırasında yanında gizemli bir misafir, dışarıda olağanüstü bir doğa, önünde uzun bir yol ve sıra dışı bir macera vardır. Aşk, hüzün ve kahkaha dolu 1.200 kilometrelik yolculuk Koşman ve Diyarbakır’dan kendisine katılan Asya’nın bütün hayatını değiştirir
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers