Filmizlerdim Evim Sensin Hd Tek Part izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE

Evim Sensin Hd Tek Part izle

Yönetmenligini Ünlü oyuncu ve şarkıcılardan olan Özcan denizin yapmıs oldugu Evim Sensin filmi skyful adlı filmi hemde james bond gibi ünlü bir oyuncu olmasına ragmen gişede rekor kırarak onu geçen özcan denizin Evim sensin filmi ımdbden o kadar az bir puan aldı ki yani varya imdb insana saç baş yolduruyor diyebiliriz.Ama sakın olaki sizlerde imdb puanına kanmayın öyle müthis bir film ki insanın bidaha bidaha izleyesi gelmektedir.Yakın süre de yeni blade sunuculara geçilecekmiş, radmin söylemişti şimdi yazıyı bulamadım şuan konuya cevapla butonuna tıklayarak girebiliyorum.Filmde ayrıca Fahriye evcende oynamaktadır. kendi açtığım konuda bile bu hatayı alıyorum.Birden fazla sunucu olduğu için arızalı olan sunucuya düştüğünüzde hata alabilirsiniz, halen hata alan veya giremeyen arkadaşlar üzerinden araması yaparak ulaşabilir ulaşamayan arkadaşlara bilgi verebilirsiniz..Evet dedigimiz gibi özcan denizli bu keyifli filmi sakın kacırmayın ve hemen izlemeye koyulun yoksa üzülürsünüz.
 
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers