Filmizlerdim The Kid - Cocuk - Charlie Chaplin Filmi Divx izle ,Full HD, Film İzle ,Dizi izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » , , » The Kid - Cocuk - Charlie Chaplin Filmi Divx izle ,Full HD, Film İzle ,Dizi izle

The Kid - Cocuk - Charlie Chaplin Filmi Divx izle ,Full HD, Film İzle ,Dizi izle

The Kid - Cocuk - Charlie Chaplin Filmi Divx izle ,Full HD, Film İzle ,Dizi izle

Charlie Chaplin'in yönetmenliğini, yapımcılığını ve başrolünü üstlendiği, 1921 yapımı sessiz bir filmdir. Edna, çocuğunun babası olan genç ressam tarafından yüzüstü bırakılmış yalnız bir kadındır. Çocuğuna bakamayacağına karar verince iyi bakılması umuduyla onu zengin bir evin önündeki lüks arabaya bırakır. Kısa bir süre sonra yaptığından pişman olup çocuğu almaya geldiğinde ise çok geç kalmış olduğunu anlar; zira araba o sırada çalınmıştır. Arabayı çalan iki adam çocuğu fark ettiklerinde onu fakir mahallelerin birinde sokağa bırakırlar. Oradan geçen Charlie çocuğu sahiplenmek zorunda kalır. Aradan geçen beş yıl içinde Charlie, Jack adını verdiği bu çocuğu büyütmüştür. Birlikte fakir bir mahallede yıkık dökük bir evde yaşarlar fakat bir arada oldukları için mutludurlar. Charlie ve Jack camcılık yaparak karınlarını doyururlar.

Tür : Dram / Komedi
IMDB Puanı: 8.5/10
Begenilme Oranı: %90
Yapım: 1921 ~ ABD
Yönetmen: Charles Chaplin
Senaryo: Charles Chaplin
Oyuncular : Charles Chaplin, Jackie Coogan, Edna Purviance, Carl Miller


Dil : Sessiz Film - Süre : 50:25 - Çözünürlük : 512 x 384 - Video Boyutu : 288 MB

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers