Filmizlerdim Recep İvedik 3,Full HD, Film İzle ,Dizi izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » Recep İvedik 3,Full HD, Film İzle ,Dizi izle

Recep İvedik 3,Full HD, Film İzle ,Dizi izle

Recep İvedik 3,Full HD, Film İzle ,Dizi izle

Recep İvedik 3,Full HD, Film İzle ,Dizi izle

Yapım: 2010 ~ Türkiye

Tür: Komedi

Oyuncular: Şahan Gökbakar , Zeynep çamcı , Deniz Bozkurt , Oktay Dener , Ayhan ışık (ıı)

Yönetmen: Togan Gökbakar

Senaryo: Şahan Gökbakar , Togan Gökbakar , Can Ali Sabuncu

Yapımcı: Faruk Aksoy , Mehmet Soyarslan

Görüntü Yönetmeni: Ertunç Şenkay

Görüntü Yönetmeni: Oğuz Kaplangı

Dağıtım: Özen Film

Filmin Websitesi: http://www.recepivedik3.com/

Süre: 1 saat 35 dk

Gösterim Tarihi: 12 Şubat 2010 (Türkiye)

Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih’ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz.

Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul’da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep’in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep’in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır.

İkisi beraber Recep’in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep’in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep’in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar.

Play buttonu alttakidir.

İZLE

Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers