Filmizlerdim Avatar Filmi - Türkçe Dublaj Divx izle ,Full HD, Film İzle ,Dizi izle | FİLM İZLEx|HD FİLM İZLE|FULL HD FİLM İZLE|EROTİK FİLM İZLE|HD PORNO İZLE|FİLM İZLE
Home » » Avatar Filmi - Türkçe Dublaj Divx izle ,Full HD, Film İzle ,Dizi izle

Avatar Filmi - Türkçe Dublaj Divx izle ,Full HD, Film İzle ,Dizi izle

Avatar Filmi - Türkçe Dublaj Divx izle ,Full HD, Film İzle ,Dizi izle

Avatar Filmi - Türkçe Dublaj Divx izle ,Full HD, Film İzle ,Dizi izleJake kendi avatarında yeniden doğduğu halde yürüme yetisini de geri kazanır. Gezegendeki değerli enerji kaynaklarını elde etmelerine mani olarak görülen Na’vi halkının arasına sızmakla görevlendirilir. Fakat güzel bir dişi Na’vi olan Neytiri, Jake’in hayatını kurtarır ve bu her şeyi değiştirir. Neytiri’nin kabilesi tarafından kabul edilen Jake, onlardan biri olmayı tabii kaldığı bir çok test ve macera sonrasında öğrenir.Jake ve gönülsüz eğitmeni Neytiri arasındaki ilişki zamanla derinleşir ve böylece Na’vi halkna sayı duymayı, sonunda da onlar safhında yer almayı tercih eder. Yerli Na’vi halkına destansı ve evrenin kaderini belirleyecek bir savaşta liderlik edecek ve böylece kabul görmesini sağlayacak son sınavı da verip veremeyeceği belirlenecektir.Not : Daha Kaliteli Görüntü Çıktıgında Film Güncellenecektir.

Tür : Aksiyon / Animasyon / Bilim Kurgu / Fantastik
IMDB Puanı:8.5/10
Begenilme Oranı : %95
Yapım:2009 ~ ABD
Yönetmen : James Cameron
Senaryo : James Cameron
Oyuncular : Michelle Rodriguez, Sam Worthington, Giovanni Ribisi, Zoe Saldana, Sigourney Weaver

Bu Film Yayından Kaldırılmıştır..
Diger Filmlere Gözatmaya Ne Dersiniz? Anasayfaya Gitmek için Tıklayınız..
Share this article :

0 yorum:

VK FİLMLERİ İZLEYEMEYEN İZLEYİCİLERE DUYURUDUR.

DNSlerinizi ” 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ” yaparak tüm filmleri izleyebilirsiniz. Dns değiştirmeyi bilmiyorsanız Googleden ” DNS Değiştirme ” olarak arattığınızda detaylı bilgi bulabileceksinizdir. Unutmayalımki bu durumun bizimle uzaktan yada yakından bir alakası yoktur.

Google+ Followers